!! POZOR !! SLEVY AŽ 40% NA VYBRANÉ ZBOŽÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB !! POZOR !!

Jak vybrat trampolínu

V dnešní době je trampolína snad na každé větší zahradě. Každé dítě, ale i dospělý by ji chtěl mít.

Ale jak vybrat tu správnou?

Trampolína je cvičební pomůcka. Měla by jednak zabavit děti, ale především poskytnout všem skákajícím zdravý pohyb. Někdo si řekne

"Trampolína - chvíli to děti baví, ale co potom. Zbytečně vyhozené peníze "

To je ale omyl! Trampolína není jen na skákání, ale rozvíjí také motoriku dítěte, podporuje kreativitu, chuť sportovat a možnost odreagovat se.

 

Kam umístit trampolínu?

Nejdříve je potřeba si ujasnit, kde chceme trampolínu využívat. V případě vnitřního použití je potřeba zohlednit velikost místnosti. Pro tyto případy se nabízí trampolíny menších rozměrů od 100cm až po 150cm v průměru např. trampolína 100cm a u velkých s ochranou sítí to může být až 490cm. Kolem trampolíny je doporučeno mít volný prostor min. 1,5m, a to zejména v případě, že nemáte ochranou sít. Volný prostor do výšky až 7m

 trampolina                                             19000049

 

Jakou velikost trampolíny?

Jak jsem psal výše, velikost se bude odvíjet od velikosti vašeho prostoru. Chcete aby se děti pořádně vyřádily? Kupte jim větší trampolínu s ochranou sítí. Čím větší, tím lepší.

Větší skákací plocha vám dá prostor si s dětmi zaskát a zapojit se může celá rodina. Jestliže si chcete pořídit trampolínu jen na cvičení (hubnutí) postačí vám menší rozměr. Na našem eshopu naleznete všechny možné velikosti a druhy trampolín.

Na co si dát pozor?

Trampolínu nekupujete každý den a proto je potřeba se při nákupu neunáhlit a nekupovat jen to nejlevnější. V tomto segmentu zboží naleznete na trhu mnoho výrobků, které jsou levné a nekvalitní až po profesionálně zpracované trampolíny včetně  atestů.

 

trampoliny-bezpecnost-siroke

 

Při koupi je potřeba se zaměřit na:

  • bezpečnost
  • dlouhou životnost materiálů
  • odolnost
  • kvalitu zpracování
  • nosnost dané trampolíny

 

Nenechte se zlákat jen nízkou cenou! Už to může být první znak toho, že nekupujete nic moc kvalitního.

Trampolíny všeho druhu a kompletního vybavení naleznete na našem shopu zde.