SCHMIDT Podložka rolovací 118x84cm (do 3000 dílků)
Kód: 112361
Detailní popis produktu
Máte děti? Nebo domácí zvířátka? Nebo málo místa?
Praktická podložka, kterou jednoduše srolujete i s rozeskládaným obrázkem, je ideální pro úsporu místa a uchovávání Vašeho puzzle. Podložka je vhodná pro puzzle do velikosti 110 x 80 cm (odpovídá 3.000 dílků většiny výrobců). Kobereček na puzzle je ideální pro úsporu místa a bezpečné uchování nedokončeného i hotového obrázku. Podložka zajistí bezpečné uchování nebo transport vašeho puzzle.
Puzzle se skládá přímo na kobereček a když je čas jej uklidit, sešroubujete dvě části plastového tubusu a kobereček s puzzle na něj narolujete. Poté jej pevně uchytíte přiloženými páskami a bezpečně jej uložíte třeba pod postel nebo na skříň.
Podložka pod puzzle značky SCHMIDT má tu výhodu, že jsou na ní předtištěny obrysy puzzle SCHMIDT (500 - 3000 dílků), takže již při skládání okrajů můžete puzzle přesně umístit.
Poznámka: Na rolovací podložce SCHMIDT lze samozřejmě skládat i puzzle jiných značek, pokud jeho velikost nepřesáhne rozměr podložky, přičemž je třeba počítat s přiměřeným přesahem.
Obsah balení: podložka o rozměru 118 x 84 cm, plastový váleček a 3 pásky.
Vyobrazené puzzle není součástí balení.
UPOZORNĚNÍ: V případě zakoupení koberečku pro skládání puzzle jiných značek doporučujeme ověřit rozměry složeného puzzle.
Údržba filcové podložky: Podložku lze žehlit na nejnižší teplotu nejlépe přes tenkou tkaninu (utěrku). Ruční praní ve studené vodě, neždímat a nesušit v sušičce.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Podložky |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Počet dílků: | na 500 - 3000 |
Rozměry krabice (balení): | 43 x 26 x 11 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.