Základní kniha o modelování s Jumping Clay, 44 stran

Kód: E6
108 Kč –10 % 97 Kč / ks 88 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Tato kniha se používá po celém světě jako základní kniha o modelování s modelínou Jumping Clay. V knize je pomocí obrázků vysvětleno, jak kombinovat barvy modelíny, jak postupovat obecně při výrobě figurek a konkrétní postup pro výrobu desítek figurek z modelíny Jumping Clay.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naučíte se míchat jednotlivé barvy modelíny a dosáhnout tak další nekonečné řady barev a odstínů. Dále je v knize ukázáno, že všechny figurky vycházejí ze základních tvarů (kulička, slza, válec apod.). A nakonec v knize naleznete postupy, jak vytvořit celou řadu výtvorů:

Úroveň 1: zelené strašidlo, žluté strašidlo, červené strašidlo, zelené hovínko, růžové hovínko (ano, čtěte správně).
Úroveň 2: farma, kravička, kozička, králík.
Úroveň 3: hrad, ďábelský drak, plachý drak, rytíř, princezna, použití doplňků, prasátko, tučňák, žába drákula, žába pirát, držák tužek, larva, strašidlo s velikou tlamou, halloweenská taška na bonbóny, Frankenstein, čarodějnice, vánoční ozdoby: Santa Clause, Rudolf, sněhulák

Modelovací hmota Jumping Clay je 100% netoxická a bez lepku. Jumping Clay vlastní řadu bezpečnostních certifikátů, které z ní dělají jednu z nejbezpečnějších modelín na světě. Schne na vzduchu a je na svůj objem lehčí než jiné modelovací hmoty. Na výrobu figurek proto stačí mnohem menší hmotnost modelíny, než jste zvyklí. Suchý výrobek je pevný a velmi lehký. Pokud hmotu nepoužíváte, uchovávejte ji v neprodyšné nádobě na suchém a chladném místě. Pro dosažení elasticity hmotu chvíli mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat. Jednotlivé barvy lze libovolně míchat tak, že je důkladně prohnětete dohromady. Vysuší-li se hmota, postříkejte jí sprejem s obyčejnou vodou a znovu mačkejte a roztahujte. Zůstanou-li barvené pigmenty na rukou, umyjte je teplou vodou. Nevhodné pro děti do 3 let (nebezpečí udušení).

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy Jumping Clay
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: