6 in 1 camping table

Kód: 205479
Poslední kus
Výrobce: COLEMAN
2 069 Kč / ks 1 710 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
24.5.2018
Skladem - Ihned k odeslání (1 ks)

Lehký a velice skladný stolek umožňující variabilní nastavení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolek 6 in 1 jsou vlstně dva stoly, které mohou fungovat nezávisle na sobě nebo být spojeny do různých (až šesti) sestav, případně vytvořit jeden velký stůl.

Stoly mohou být různě vysoké. Přizpůsobí se tedy vašim požadavkům a podmínkám řpi kempování nebo na chalupě při pití kávy.

Ve složeném stavu je to lehký plochý kufřík. Po rozbalení vzdnikne malá kuchyňka, jídelna, bar, pracovna, rodinný stůl nebo stolky pro děti.

Stoly mohou být různě vysoké. Přizpůsobí se tedy vašim požadavkům a podmínkám.

Délku nožiček můžete doladit pro větší stabilitu na nerovném terénu.

Doplňkové parametry

Kategorie: KEMPINGOVÝ NÁBYTEK
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Není mnoho outdoorových značek jejichž historie se počítá na stovky let. Značka Coleman vznikla na samém počátku minulého století, kdy v roce 1901 vyrobil William C. Coleman několik prvních kusů přenosných petrolejových lamp. Lampy rozdal farmářům v okolí s tím, že je mohou zaplatit až poté, co je vyzkouší a pouze pokud s nimi budou bez výhrad spokojeni. Všichni farmáři zaplatili. Tak byl položen základ budoucí výjimečné kvalitě všech produktů nesoucích logo Coleman.

Z dalších mezníků v historii firmy stojí určitě za zmínku rok 1942. V tomto roce dodala firma Coleman 5000 vařičů americké armádě. Tyto vařiče fungující na benzín z jeepu či letadla byly s úspěchem použity při bojích americké armády v Severní Africe. Dnes vyrábí firma Coleman outdoorové vybavení špičkové úrovně s použitím nejmodernějších technologií. Více než 100letá zkušenost a odkaz mimořádné kvality jsou pro nás závazkem a zároveň zárukou stoprocentní spokojenosti našich zákazníků.