Karimatka samonafukovací MIDNIGHT 188x66x6cm s polštářem
Kód: CAT13325
Detailní popis produktu
Karimatky jsou neodmyslitelnou součástí pro stanování, camping a outdoor. Mají ty nejlepší izolační a komfortní vlastnosti.
Samonafukovací karimatka má vysokoporézní pěnové jádro zalaminované do nepropustné tkaniny. Tento pěnový materiál do sebe po otevření ventilu nasává vzduch a rychle expanduje, čímž karimatka získává svůj typický tvar.
Při skládání samonafukovací karimatky se nejdříve uvolní ventil a tlakem na karimatku se vzduch vyhání ven. Díky tomu má mnohem menší rozměry v balení, oproti běžným pěnovým karimatkám.
Barva karimatky je stříbrná, karimatka je navíc vybavena polštářem, zajišťujícím pohodlí v jakýchkoliv podmínkách. Rozměry jsou 188 x 66 cm a tlouštka 6 cm. Balení má potom rozměry 68 x 14 cm a váhu 1160 g.
Technická data | |
---|---|
rozměry | 188 x 66 x 6 cm |
rozměry balení | 68 x 14 cm |
hmotnost | 1160 g |
barva | stříbrná |
polštář | ano, nafukovací |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.
Jsme parta nadšenců do kempování, rybaření, a hlavně do přírody. Jednoho dne jsme se rozhodli, že český trh obohatíme o novou značku. Když se do něčeho pustíme, tak to dotáhneme do konce. A tak na náš trh přinášíme zcela novou řadu kempingových a outdoorových výrobků, které se výtečně hodí pro širokou škálu volnočasových aktivit. Značka nese jméno Cattara a založili jsme ji v roce 2016.


Naší vizí je nabízet kvalitní výrobky za rozumnou cenu. Cattara není určena pro náročné expedice, ale rozhodně svou kvalitou a dlouhou životností předčí i dražší značky.
Mezi náš sortiment patří především stany, karimatky a spacáky, které potěší každého, kdo má rád pobyt v přírodě a nechce si ho ničím pokazit. Dále pod naší značkou najdete kempingové, kapesní i čelové svítilny, které budou dobrým pomocníkem, když se setmí.
Pro kempingové vyžití nabízí Cattara celou řadu dalších nezbytností jako jsou skládací lopatky, kempingové vařiče, příbory i nádobí, kapesní i multifunkční nože.
A nezapomněli jsme ani na volnočasové aktivity strávené na zahradě či na terase. Cattara nabízí grily (plynové i na dřevěné uhlí), sady grilovacího nářadí, celokovová ohniště i plynové terasové zářiče. V neposlední řadě pod značkou Cattara najdete i kempingový nábytek včetně houpacích sítí a vybavení pro piknik a židličky pro rybáře.

Cattara - Touch the freedom