Water to Go láhev 0,75 l Active

Kód: WTG75/ACTIV
Akce Novinka
Značka: Water- to- Go
986 Kč / ks 815 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Water-to-GO lahev obsahuje Water-to-Go filtr, který odstraňuje více než 99.9% všech bakterií, virů, chlóru, fluóru a těžkých kovů jako olovo, takže Vaše voda je vždy čistá a skvělá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Water-to-GO lahev ACTIVE obsahuje Water-to-Go filtr, který odstraňuje více než 99.9% všech bakterií, virů, chlóru, fluóru a těžkých kovů jako olovo, takže Vaše voda je vždy čistá a skvělá.

Jedná se o nejnovější produkt Water-to-Go.

  • Lahev je vhodná také do myčky (víčko s náustkem pouze ruční mytí)
  • Výměna filtru každých 200 litrů (cca každé 3 měsíce)

Lahev je vhodná i pro cyklisty a svým ergonomickým tvarem se hodí do držáků na lahve určených pro kola. Lahev má vylepšený průtok vody a při vyšroubování filtru se hodí i na ostatní nápoje. Lahev je vyrobena z měkkého plastu a dá se z ní jednoduše mačkat voda z lahve. Díky vylepšenému víčku se zvětšil průtok vody a nadále nedochází k protékání vody přisávacím otvorem.

Water-to-Go filtry snižují obsah škodlivin o více než 99,9 %.

Odstraňuje z vody více jak 99,9 % kovů a chemikálií včetně chloru, fluoru, chromu, rtuti, niklu, mědi, železa, olova, zlata, stříbra, hliníku, těkavých organických sloučenin včetně formaldehydu.
Odstraňuje z vody viry přenášené vodou zahrnující Noroviry (Norwalk), Žloutenku typu A (Hepatitis A), Rota viry, Polio viry (dětská obrna) a další.

Water-to-Go filtry jsou určené k odstraňování kontaminantů z vody. Filtr se stane neúčinným, pokud použijete šťávy, iontové nápoje, džusy a podobně. Pokud chcete pít tyto nápoje, je třeba nejdříve odšroubovat filtr z uzávěru. Není doporučeno používat filtr k filtrování moči pro následné pití. Nezapomeňte, že nejvíce kontaminací je způsobeno špinavými rukami.

Parametry

Popis: Objem 75 cl, hmotnost 138 g (s filtrem).

Doplňkové parametry

Kategorie: FILTRAČNÍ LAHVE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.138 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: