e-COMFY AL 36V bordo

Kód: ECOMAL36ANT2
25 499 Kč / ks 21 074 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
2.4.2018
Obvykle do 5 dní

ELEKTROKOLO Comfy 36V: Vysokopevnostní odlehčený rám AL TIG s unikátní sníženou konstrukcí vhodnou pro osoby se sníženou pohybovou schopností, dojezd 20 - 60km.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ELEKTROKOLO Comfy 36V: Vysokopevnostní odlehčený rám AL TIG s unikátní sníženou konstrukcí vhodnou pro osoby se sníženou pohybovou schopností, 3 rychlostní zadní náboj SHIMANO NEXUS s řazením na řídítkách a protišlapnou zadní brzdou, výškově nastavitelná řídítka, přední brzda V-Brake, dvojité ráfky kol, LED bateriové osvětlení, kompletní výbava pro provoz na pozemních komunikacích.

Za příplatek lze dokoupit přední odpruženou vidlici, která lépe tlumí nárazy při jízdě. VIDEO kola v záložce vedle popisu.

Dojezd elektrokola je 20-60 km na jedno nabití, má tři stupně podpory motoru s ovládáním na řídítkách, Li-Ion akumulátor 36V/10Ah a max. rychlost 25km/h. Rám je vyrobený se slitiny hliníku AL-6061, což výrazně snižuje hmotnost kola. Elektrokolo vyhovuje normě STN EN 15 194, tzn. že je možné ho provozovat na pozemních komunikacích bez nutnosti řidičského průkazu a jiných dokladů. Ovládaní elektrokola je velmi jednoduché, pokud začne jezdec otáčet pedály směrem vpřed, pohybový senzor spustí motor a podle nastaveného stupně podpory dávkuje energii do motoru, čímž jezdci výrazně pomáhá při jízdě. Po rovině je možné udržovat elektrokolo v jízdě jen pomalým otáčením pedálů tak, aby snímač pohybu pedálů nepřetržitě udržoval motor v chodu. Max. rychlost se dá ovlivnit nastavením vhodného stupně podpory od cca 15km/h až do max. rychlosti ve třech stupních. Při jízdě do kopce elektropohon výrazně pomáhá překonat stoupání, při strmějším stoupání je však potřeba dodávat energii šlapáním i když v podstatně menší míře, jako na běžném jízdním kole. Dojezd elektrokola závisí na výškovém profilu tratě, hmotnosti jezdce a jeho podpory, nastaveného stupně podpory motoru, povětrnostních podmínkách a pod. Elektrokolo není vhodné používat na mokré vozovce, za deště nebo sněhu. Při teplotě pod 5°C má baterie sníženou kapacitu o cca 20%. Baterie se nabíjí dodávanou automatickou nabíječkou. Dobíjecí cyklus trvá max. 7 hodin (při úplném vybití baterie). Při provozu elektrokola je vhodné dobíjet baterii co nejčastěji, časté hluboké vybíjení má za následek snížení životnosti baterie. Ideální je dobít baterii po každé jízdě, nebo v případě kratších úseků vždy, když úroveň nabití klesne pod 50%. Baterii je možné nabíjet přímo na elektrokole, nebo mimo odděleně. V případě dlouhodobého uskladnění baterie bez používání je třeba baterii nabít na cca 50-60% kapacity a udržovat v teplotním rozsahu 15-20°C.

Rám 1 ALLOY AL6061
Rám 2 Technologie TIG
Rám 3 U-Typ konstrukce
Rám 4 Mimořádně nízká úroveň spodní rámové trubky (180mm)
Rám 7 Vhodný pro osoby se sníženou pohybovou schopností dolních končetin
Vidlice: HI-TEN Pevná v zákl. ceně
  SUNTOUR M3010 AL (za příplatek)
Řazení: SHIMANO SL3S35 REVOSHIFT
Řetěz: HV410 1/2“x1/8“
Kľuky: PROWHEEL AL 36t
Str. složení: NECO B-910P CARTRIDGE
Brzdy: SACCON AL V-BRAKE / COASTER
Náboj přední: Motor 250w s volnobežkou
Náboj zadní: SHIMANO SG3C41 3 SPD
Ráfky: M.A.T.E. DWR30 DOUBLE WALL
Pláště: RUBENA FLASH 26“x1,5“
Představec: ZOOM OVERSIZE NASTAV.
Řídítka: STEEL RAISED 100mm
Sedlovka: KALIN SP-102 30,2 mm
Sedlo: CITY COMFORT ELASTOMER
Pedály: CITY PLASTIC
Doplňky: Blatníky RPZ, nosič
  LED osvětlení, stojan
Počet převodů: 23,5 kg (24V) 25 kg (36V)
Hmotnost: 23 kg (24V) 24,5 kg (36V)
 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-COMFY CITY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg
Barva: Bordo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: